2013 m. lapkričio 15 d., penktadienis

December daily 2013 viršelis

Kalėdos jau ant nosies...laikas pradėt ruoštsis...norų ir idėjų daug, o laiko kaip visada per mažai:) Bet kaip sakoma, gera pradžia puse darbo. Šaunuolė Agnėja, kad pirmoji parodė pavyzdį, kuris labai užkrečiamas:) Tikiuosi pildytii albumą seksis  taip pat sėkmingai, kaip ir jo viršelio gamyba...:) Nors iš patirties su Project life..tai susiduriu dažnai su problema, kad jei atidelioji savaitės skrebinimą, tai tada jau neviltis visiška...labai sunku prisiverst atsiminti ką veikei prieš savaitę..o jeigu dar nefotkinai nieko, tai išvis...bet šiam projektui pasistengsiu maksimaliai pasiruošti, susidelioti viską į atskirą dėžutę, susipusdint ir susipjaustyt visokių detalių iš anksto..Be to, po vakarykščio Puškio ir Tishkos užsukimo į svečius, mūzą skrebinti dar labiau atgijo:) Reikia merginos dažniau, kurkim tradiciją:)

Apie albumo viršelį: aptraukiau linu; minkštinau sinteponu, snaigę nunėriau, priklijavau perliukų, susegiau žiedais, kalėdinius karoliukus nukoviau kuistuke (buvo vaikiška kalėdinė apyrankė:)), viduje lapus ir įmautes panaudojau iš Brag book išėmus..lapai kalėdiniai su besmegeniais ir lenkiškos kolekcijos..

4 komentarai:

 1. Super! labai jaukus albumas bus ;) LAbai patiko tie perliukai ant lino...

  AtsakytiPanaikinti
 2. labai fainas virselis , lauksiu dabar puslapiu :) as irgi jau pasiruosus virseli sio projektelio , prisirinkau visokiu lapeliu ,lipduku ir pan.,kad butu lengviau poto tik viska sudelioti i vietas :) su nekantrumu laukiu gruodzio ... :) Sekmes kuryboje ! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. O, kaip smagu, kad ir tu darysi gruodzio albumeli! BUtinai uzsuksiu apziuret, kaip sekasi :) O virselis labai grazus ir jaukus. Pilka - mano viena megstamiausiu spalvu, o dar kai derinuke su balta, tai is viso :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū merginos! Stengiausi:) ..ir dabar labai įnykus į smulkmenų rinkimą, kaupimą šiam reikalui, tikiuosi viskas eisis, kaip iš pypkės, kai prasidės gruodžio pirma:)

  AtsakytiPanaikinti